Дивлюся я на своє життя, і здається мені воно трагічним романом якогось недолугого письменника. Знаєте, він навіть не намагався вкласти туди сенс, почув десь, що траrедії актуальні, от і списав папір нерівним почерком. Бо ляче мені лише від того, що це мій почерк. А старт був хороший, ніби для того, щоб створити контраст, щоб очевидно виділити темні тони майбутнього, щоб навіть дурень зрозумів, коли казка закінчилася. З дитинства пам’ятаю теплий мамин погляд, великі батьківські руки, тримають мою маленьку ручку. Вони водили мене по парках розваг, годували морозивом, одягали в найкраще.
Варто згадати і знову згадується той присмак щастя, безтурботності. Варто було мені на щось вказати пальчиком, як воно ставало моїм. Може тому і склалося в моїй голові наївне уявлення, що життя великий супермаркет, де можеш взяти все, що хочеш, а платити буде хтось інший. Це працює в дитинстві, але мало у кого, це якщо пощастить. Коли виростеш, сам платиш. А мене цьому не навчили. Уявляєте? Пропустила найважливіший урок ринкових відносин і фінансової грамотності! Від того і закохалася в дев’ятнадцять в юнака, що на прилавку статевого відбору був найпривабливішим. Показала на нього пальчиком, а він став моїм. Ну, а як інакше? Чому б не закрутити роман з дівчиною із заможної сім’ї.
Високий, красивий, стрункий — мрія, ідеальний кандидат на роль принца моєї казки. Але він, як виявилось, був зовсім не в курсі про те, як принцам треба себе вести, тому зробив мені дитинку і як кабель змотався з черговою принцесою, обіцяючи їй всі зірки небосхилу. Дитинка у мене наро дився хво робливою, не прожила і року. Я розчарувалася в протилежній статі, так своє щастя і не зустріла. Чекала все життя чогось, а дочекалася самотньої старості. Родичам від мене тільки майно потрібно. Приїжджають, привітно посміхаються, потирають руки, ненав’язливо цікавляться моїми думками про спадщину. А я навіть не знаю. Не хочеться таким людям нічого залишати.