Робочий день закінчився; Василь Іванович збирався додому. Раптом зателефонувала його молодша дочка, яка перебувала в полоrовому будинку. Що могло статися? Адже зять повин ен був сьогодні забирати їх з ліkарні. «Папа, Анатолій відмовився забирати нас. Сказав: з донькою ти мені не потрібна »

Робочий день закінчився; Василь Іванович збирався додому. Раптом зателефонувала його молодша дочка, яка перебувала в пологовому будинку. Що могло статися? Адже зять повинен був сьогодні забирати їх з лікарні. «Папа, Анатолій відмовився забирати нас. Сказав: з донькою ти мені не потрібна ».Часто буває так, що навіть ідеальні сім’ї руйнуються, а нам, рідним або друзям, здається це дивиною. Але не дарма кажуть, що чужа сім’я — темний ліс.Робочий день закінчився; Василь Іванович збирався додому. Раптом зателефонувала його молодша дочка, яка перебувала в пологовому будинку. Що могло статися? Адже зять повинен був сьогодні забирати їх з лікарні. «Папа, Анатолій відмовився забирати нас. Сказав: з донькою ти мені не потрібна ».Василь Іванович — батько чотирьох дорослих дітей, дід восьми онуків — ледь мобільний телефон не знизила.»Збирайся, через півгодини приїду», — сказав батько і швидко побіг до знайомих водіїв. Незабаром Ірина з дочкою вже була в рідній домівці.

З моменту, коли Іра народила дочку, її чоловік ні разу не з’явився в лікарні, навіть не бачив дитя.Між чоловіком і дружиною була тільки одна розмова, коли вона подзвонила і повідомила про народження дівчинки. «Мені потрібен був син!» — сказав, як відрізав. Більше вони не спілкувалися, але у жінки ще жевріла надія, що чоловік одумається і все зміниться. Адже він так чекав другу дитину! Хоча, ще коли вона була вагітною, під час обстеження лікарі сказали, що буде дівчинка. Але чоловік лише посміхався: нічого, народиш мені сина.Ніхто з його рідні до сватів у гості так і не прийшов. Ірина вичікувала кілька тижнів, за цей час вже встигла зареєструвати народження дочки, а потім … пішла в суд подати заяву на розлучення. Адже навіщо такий чоловік і батько, який не любить дитину і зневажає дружину. «Важко буде пояснити старшій доньці (їй 4 роки), чому тато не живе з нами, а молодша, дізнавшись, думаю, зрозуміє мене», — говорить молода жінка.

Advertisements

Заяву не прийняли, пояснивши, що згідно із законом, така заява може бути прийнято тільки через три-шість місяців. «Розумію вашу складну ситуацію, але закон порушувати не можна », — заперечив суддя.Але як жити і годувати дітей? Пройде немало часу, поки Ірина отримає належну при народженні дитини допомогу. Не можуть же вони сидіти на шиї у батьків-пенсіонерів? Вона звернулася до керівника підприємства, де працює її чоловік, розповіла свою ситуацію. Здивуванню начальника не було меж:»Невже таке буває? У мене самого двоє дівчаток, але я ніколи навіть не думав відмовлятися від них ». Викликав головного бухгалтера, її чоловіка. Зайшовши в кабінет, той відразу ж вороже:» прийшла і тут мені шкодити, хочеш, щоб мене звільнили? »

Керівник зупинив його: «Ви хороший працівник, але поганий батько. Якщо дивацтва заходять так далеко, і виховувати дітей разом з дружиною ви не хочете, то вони будуть отримувати 33 відсотки заробітку ». З кабінету керівника чоловік і дружина виходили ворогами. Але Ірина таки написала заяву і відкрила в банку рахунок для аліментів на дітей.І почалося. Мати чоловіка заявила, що має сумнів щодо батьківства внучки. І вони з сином будуть домагатися проведення генетичної експертизи і встановлення батьківства. Ось так.Батьки, сестри і брат підтримують Ірину. Василь Іванович згадує, що коли Ірина з Анатолієм жили у них, все було добре і зять зарекомендував себе люблячим чоловіком і батьком, тямущим і працьовитим господарем. Потім молоді переїхали до його батьків.

І ось такі зміни. Чому так сталося? Невже так вплинула мати, яка постійно твердила, що синові потрібен продовжувач роду? Ніхто цього зрозуміти не може, навіть сестра Анатолія, яка зраділа народженню племінниці, а дізнавшись про такий конфлікт, була жахливо здивована.Ірина твердо вирішила: буде розлучення.» Я ще молода і, думаю, знайду люблячого чоловіка і гідного батька «.А маленька дівчинка Соня спить собі спокійно в ліжечку і не відає, які навколо неї йдуть «бої далеко не місцевого значення».

Advertisements

Leave a Comment